Patlama Kaynağı Bakır / Alüminyum Kaplama Plakası

Patlama Kaynağı Bakır / Alüminyum Kaplama Plakası

Teslimat Ayrıntısı: mevduat alındıktan sonra 35-45 gün içerisinde Spesifikasyonlar Patlama Kaynaklı Bakır / Alüminyum Geçiş Ekleri 2. Yüksek ısı direnci 3. Yüksek iletkenlik 4. Ücretsiz örnek Kısa tanıtım Bakır-alüminyum kaplı metal genellikle elektrik geçiş derzlerinde terminal olarak kullanılır. ..

Function

Teslimat Detayı:

Depoziti aldıktan sonra 35-45 gün içinde

Özellikler

  1. Patlamalı Kaynaklı Bakır / Alüminyum Geçiş Ekleri

2. Yüksek ısı direnci

3.Yüksek iletkenlik

4. Ücretsiz örnek

Kısa tanıtım

Bakır-alüminyum kaplı metal genellikle elektrik geçiş derzlerinde elektrik transfer terminali, elektrolizör kontaktörü olarak kullanılır.

Her durumda, benzer olmayan malzemelerin elektrikle bağlanması gerektiği durumlarda, elektrik tüketiminde yüksek sıcaklığa neden olan elektrik rezistansı yükselmelidir. Alüminyum ile bakır arasındaki arayüzde elektriksel direnç artmadığından, bu problemler patlayıcı kaynaklı Al-Cu kaplı metal kullanılarak çözülebilir.
Shenao Materail, yüksek kaliteli patlama kaynağı bakır / alüminyum kaplı plaka üretiminde tecrübelidir. Biz gelişmiş patlama kaynak bakır / alüminyum kaplı levha geliştirme ve üretme adamıştır profesyonel bir fabrika var. Firmamızla iletişim kurmaya hoş geldiniz.
Hot Tags: Patlama kaynağı bakır / alüminyum kaplı sac, Çin, tedarikçi, fabrika, şirket
ilgili ürünler
Bize ulaşın
Baoji Shenao Materail Co, Ltd

Adres: Qinganbao Endüstri Parkı, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Baoji, Shaanxi

Telefon: +86-917-3380538

Faks: +86-917-3816810

E-posta: zh@baojiti.com.cn

Baoji Shenao Materail Co, Ltd
foottop