Titanyum Anot Sepeti

Titanyum Anot Sepeti

Temel Bilgi Modeli NO ::YQAB1 Tip: Titanyum Anot Sepeti Uygulama: Endüstriyel Teknik: Kaynaklı Sınıf: GR2 Şekli: Kare Malzeme: Titanyum ASTM Gr2 Saflık:>% 99.6 Marka: Shen Ao Menşei: Guangdong, Çin Ürün Açıklaması Titanyum anot sepeti uygulaması : 1. Titanyumun iletkenliği ...

Function

Temel bilgi

Model YOK: YQAB1

Tipi: Titanyum Anot Sepeti

Uygulama: Endüstriyel

Tekniği: Kaynaklı

Sınıf: GR2

Şekli: Kare

Malzeme: Titanyum ASTM Gr2

Saflık:>% 99.6

Ticari marka: Shen Ao

Menşei: Guangdong, Çin

Ürün Açıklaması

Titanyum anot sepeti uygulaması:

1. Titanyumun iletkenliği o kadar iyi değildir ki, çözeltinin üzerindeki kancaların elektrik akımı genellikle 0.24A / mm²'yi aşmaz ve çözeltinin altındaki kancaların akımı genellikle 1.5A / mm²'yi aşmaz. Aksi takdirde, kancalar ısıtılır; bu, çözeltinin sıcaklığının, soğutma kapasitesinin artmasına ve elektrik enerjisinin boşa gitmesine veya hatta plastik tankların yakılmasına neden olacaktır. Titanyum sepetinin kancaları ısınca, daha fazla titanyum sepeti kullanmak ve kancaların kesit alanını genişletmek gibi iletkenlik durumunu iyileştirmek için bazı önlemler alınabilir.

2. Genellikle, kancalar ve elektrotlar düz ya da dairesel yüzey ile birbirine dokunmaz, çünkü elektrodların kötü temasını ve spot korozyona kolayca neden olurlar.

3. Anot cürufunun dışarı akmasını önlemek için titanyum sepetinin açılması, çözelti seviyesinin üzerinde olmalıdır.

4. Titanyum sepetinin alt kısmı, tankın alt kısmında 100-150 mm daha yüksek olmalıdır; bu, elektrik tankın alt kısmında yoğunlaştıkça tankın yakılmasından korkmak için.

5. Titanyum sepet ve elektrot ile temas ettirilmeli veya titanyum sepetinin anot potansiyeli hızla artacak ve titanyum sepetine zarar verecek oksijen evrimi ve klor oluşum reaksiyonuna neden olacak ve katkı maddelerini oksitleyecektir.

6. Kaplama çapaklarını önlemek için titanyum sepetleri anot poşetlerle kaplanmalıdır. Anot poşetleri çıkarmadan uzun süre kullanıldığından, çift poşet kullanmak daha iyidir.

7. Anot torba, titanyum sepetinin ağzını sıkıca kapatmalı ve oluşturulan anod cürufunu onarmak için birkaç santimetre boşluk bırakmalıdır.Shenao Materail, yüksek kaliteli titanyum anot sepeti üretiminde tecrübelidir. Biz gelişmiş titanyum anot sepeti üreten ve ithaf adamıştır profesyonel bir fabrika var. Firmamızla iletişim kurmaya hoş geldiniz.
Hot Tags: Titanyum anot sepet, Çin, tedarikçiler, fabrika, şirket
ilgili ürünler
Bize ulaşın
Baoji Shenao Materail Co, Ltd

Adres: Qinganbao Endüstri Parkı, Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Baoji, Shaanxi

Telefon: +86-917-3380538

Faks: +86-917-3816810

E-posta: zh@baojiti.com.cn

Baoji Shenao Materail Co, Ltd
foottop